Archív článkov

GEM.POLOMA - KRUŽNÁ 3 : 2

25.04.2011 08:31
    Za pekného počasia na upravenom trávniku sa začal zápas v réžii domácich. Vytvorili si územnú prevahu, získali stred poľa a útočníci zamestnávali Lentvorského. V 23. min však pred bránou  najvyššie vyskočil Varga, hlavičkou preloboval Mišinu a bolo...

BRZOTÍN - GEM POLOMA 1 : 0

17.04.2011 19:20
  Zostava: Mišina, Mihalík V, Gunár, Hatvaník, Kováč, Rogos, Lipták P, Urban, Die, Ďuriček M, Chochol . Striedal: Šimon ŽK: Rogos, Chochol, Lipták, Kováč

GEM.POLOMA - VLACHOVO 4 : 0

11.04.2011 07:57
      Domáci v tomto zápase chceli potvrdiť víťazstvo v Rudnej a pripravili k tomu aj taktiku. I napriek protivetru začali polomčania ofenzívne. V 6. min. Lipták bombou trafil brvno Leškovej brány....

RUDNÁ - GEM.POLOMA 0 : 2

03.04.2011 20:52
    Zostava: Mišina , Gunár , Hatvaník ,Kalina , Kováč , Rogos , Greško R , Mihálik V , Urban , Chochol ,Ďuriček M Striedali:  Očkaik,Šimon,Lipták Polčas : 0 : 0 Góly : 2polčas 17min,21min Ďuriček M - 2 ŽK - Kováč